Chytré zásuvky mají před sebou skutečně velkou budoucnost

0
237

Úsporné žárovky už zná jistě každý. Co byste ale řekli například na zásuvky, které můžete ovládat prostřednictvím mobilního telefonu? Díky nim budete mít naprostý přehled nad spotřebou elektřiny. A data se mohou hodit, zvláště pokud nechcete, aby vás celoroční účet nepřekvapil. Zobrazíte si spoustu grafů a dozvíte se díky nim i to, který elektrospotřebič si zasluhuje vyměnit. Je to velmi snadné, díky menu v češtině si nastavíte vše potřebné během několika málo minut. A pak už můžete jen šetřit. Nebo také ovládat svou domácnost na dálku, což je určitě neméně zajímavé téma!

Moderní svět už klepe na dveře

Minimální spotřeba a také aplikace, která je připravena nejen pro majitele zařízení s operačním systémem iOS, ale i pro Androidy. Chytré zásuvky jsou totiž velmi důmyslným prvkem moderních domácností. Co vše mohou nabídnout? Kontrola spotřebičů na dálku, jejich vypínání a zapínání podle nastavených scénářů a přehledná statistika, ze které vyčtete mnoho zajímavých informací. Každá kilowatthodina je zaznamenána, takže nepřijdete o nic důležitého. Spotřeba elektřiny je u tohoto zařízení v pohotovostním režimu hluboko pod hladinou 1 W. Jinak řečeno, může být zapojeno neustále a na meziročním vyúčtování to vůbec nepoznáte. Úspora bude naopak velká, stačí jen nastavit celou domácnost vhodným způsobem.

Pomocníky jsou také hlasoví asistenti

Tento spotřebič spolupracuje úspěšně s hlasovými asistenty, jako je například Amazon Alexa. Stačí krátký povel a vše je rázem splněno! Můžete si také naplánovat zapínání kávovaru na každý pracovní den v ranních hodinách, abyste vstávali do zaměstnání provázení šálkem voňavé kávy. Stačí vlastně jenom krátká chvíle strávená s nastavením. Pokud vás tato tématika zaujala, více informací čeká na cel-tec.cz!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno